Styczeń|Luty|Marzec|Kwiecień|Maj|Czerwiec|Lipiec|Sierpień|Wrzesień|Październik|Listopad|Grudzień
Pn|Wt|Śr|Cz|Pt|So|Nd
ZGŁOŚ UWAGI
Proszę czekać...
Program do faktur online za darmo
Zaloguj
Utwórz konto
Aby przedłużyć ważność twojego konta należy dokonać płatności.
W przypadku problemów z płatnością, skontaktuj się z nami.
Afaktury.pl  >> Porady biznesowe  >> Firma

Kategoria Firma
Powrót do strony głównej porad

Program do faktur na telefon

Program do faktur na telefon

Korzystanie z programów do fakturowania jest bardzo przydatne i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całej firmy. Nie ma znaczenia czy przedsiębiorca prowadzi mały sklep stacjonarny, czy prężnie działa w Internecie – wystawianie faktur, rozliczanie przychodów i kosztów – takie działania wykonuje każdy.

Przedsiębiorcy są coraz bardziej mobilni, dlatego mają większe oczekiwania w stosunku do używanych narzędzi, a mianowicie wymagają ich kompatybilności ze smartfonem. Program do faktur na telefon pozwala na wystawianie faktur i innych dokumentów bez względu na miejsce przebywania. Przedsiębiorca jest w stałym kontakcie z pracownikami i może wykonywać wymagane czynności, zmieniać ustawienia, wprowadzać modyfikacje i inne, a to wszystko z zagranicy czy z własnego domu.
Właściciel konta głównego nie musi siadać do komputera, wystarczy, że uruchomi aplikację na telefonie i wszystkie funkcje, archiwum dokumentów inne panele są dostępne od zaraz. 

Program do faktur na telefon – dla kogo?

Programy do fakturowania są dedykowane każdemu przedsiębiorcy, jednak wersje kompatybilne ze smartfonem powstają przede wszystkim dla nowoczesnych użytkowników, którzy cenią innowacyjne rozwiązania i programy zaawansowane pod względem technicznym oraz funkcjonalnym. System współdziałający z aplikacją mobilną daje większe pole do manewru, a mianowicie przedsiębiorca nie musi spędzać w firmie całego dnia, czekać aż pracownicy przygotowują faktury i zaakceptuje je. Każdą z tych czynności może wykonać na smartfonie, siedząc wygodnie we własnym salonie. Nasza pamięć jest krótka, a w natłoku codziennych obowiązków często zapinamy o ważnych czynnościach czy zadaniach, które nie cierpią zwłoki. 

Kiedy przedsiębiorca nagle przypomni sobie o niezrealizowanej fakturze czy niewysłanej ofercie może natychmiast sięgnąć po telefon i wykonać niecierpiące zwłoki zadanie. Jest to możliwe tylko przy wykorzystaniu programu kompatybilnego z telefonem. Oczywiście, to nie jedyna funkcja, która zasługuje na uwagę, gdyż przed wyborem systemu, trzeba zwrócić uwagę na pozostałe możliwości, oferowany poziom bezpieczeństwa oraz częstotliwość aktualizacji. 

Program do faktur na telefon jest dedykowany każdemu, kto pragnie ułatwić swoje życie i prowadzić własną działalność bez względu na miejsce, w którym się znajduje. Połączenie aplikacji mobilnej z programem używanym na laptopie to doskonały pomysł. Musi także posiadać szereg dodatkowych funkcji. 

Program do faktur na telefon – jak przygotować dokumenty?

Wystawianie faktur w telefonie przebiega tak szybko i sprawnie, jak na laptopie. Wystarczy wykorzystać dane zgromadzone w GUS, wpisać odpowiednie pozycje w dokumencie, wskazać sposób płatności oraz termin zapłaty. Niezbędne czynności nie zajmują dużo czasu, a kiedy dokument jest gotowy, można go przekazać bezpośrednio do kontrahenta. Jeśli zaistnieje taka konieczność, faktura może również zostać wydrukowana (z poziomu telefonu). Mobilne fakturowanie jest szybkie, łatwe i przyjemne. 

Na szczególną uwagę zasługuje błyskawiczny dostęp, który stanowi jedną z najważniejszych zalet korzystania z programu do fakturowania na telefon. Sprawdzenie wystawionych dokumentów, szybka korekta czy przesłanie oferty – takie działania można wykonywać z własnego domu, w trakcie wizyty u znajomych czy nawet na wakacjach. Oczywiście nie zachęcamy do tego, żeby przedsiębiorca był cały czas pod telefonem i regularnie sprawdzał, co się dzieje w firmie, ale wykorzystał natychmiastowy dostęp w sytuacjach nagłych, kryzysowych. Z poziomu smartfona można przeglądać wszystkie wystane dokumenty, wykonywać zamówienia czy oferty. 

Program do fakturowania – jakie funkcje są szczególnie przydatne?

Program do faktur na telefon jest niezawodnym narzędziem używanym do fakturowania. Warto mieć świadomość, że dane są gromadzone na niezależnych serwerach, a tworzenie kopii zapasowych odbywa się minimum raz dziennie. Nie ma więc nawet najmniejszej możliwości utraty cennych dokumentów czy potrzebnych danych albo informacji. Przedsiębiorca nie musi stresować się ewentualnymi awariami czy utratą danych – program jest pod tym kątem zabezpieczony. 

Kluczowe znaczenie odgrywa bezpieczeństwo, gdyż program przechowuje poufne dane. Odpowiednie zabezpieczenia, a dokładnie korzystanie z chronionych serwerów sprawia, że osoba trzecia nie jest w stanie wykorzystać dokumentów czy informacji widniejących w systemie. Warto dodać, że wszystkie połączenia są dobrze zaszyfrowane, a dostęp ograniczony. 

Przedsiębiorcy używający programu do fakturowania mogą na bieżąco sprawdzać, jak kształtuje się płynność finansowa firmy. W tym celu stosuje się specjalne panele przygotowane pod kątem wykonywania analizy przedsiębiorstwa. Sprawdzane są uzyskiwane przychody oraz koszty, co pozwala otrzymać rzetelny wynik i pokazać, ile zarabia firma oraz upewnić się, czy poszczególne działy albo pracownicy nie potrzebują szkoleń, podniesienia kwalifikacji czy wprowadzenia zmian. Dodatkowo specjalnie przygotowany system płatności pozwala na sprawdzenie, które dokumenty zostały uregulowane, a jakie jeszcze pozostają nieopłacone. Takie informacje pozwalają na wykonanie odpowiednich działań, gdyż dłużnicy i brak płatności za faktury znacznie utrudnia prowadzenie działalności. 

Program do faktur na telefon Afaktury.pl pozwala na bardzo szybkie i skuteczne filtrowanie interesujących pozycji czy informacji. Wystarczy wpisać odpowiednie hasło i uzyskać odpowiedź na dręczące pytanie, czy dowiedzieć się, jak kształtuje się sytuacja firmy. Do tego skrupulatna i pełna ewidencja wszystkich dokumentów oraz możliwość windykacji długów. 

Narzędzie do fakturowania zapewnia szybkie i intuicyjne działanie i to bez konieczności wykonania dodatkowych szkoleń czy kursów. Wszystkie czynności odbywają się automatycznie, pozwalają zaoszczędzić sporo czasu i jednocześnie gwarantują przygotowanie estetycznych i bezbłędnych dokumentów, które wpłyną na relację z kontrahentami i umocnienie więzi. 

 

Wewnętrzny błąd serwisu, kod E01. Prosimy o kontakt z obsługą techniczna.
W przypadku tego błędu najczęstrza przyczyna, to zerwanie połączenia z internetem - odśwież swoją aktualną stronę www.
W przypadku dalszych problemów skontaktuj się z nami.
Akcja została wykonana poprawnie.
Nie jesteś właścicielem tego elementu.
Wewnętrzny błąd serwisu, kod E02. Prosimy o kontakt z obsługą techniczna.
Brak uprawnień do wykonania akcji.
To pole nie może być puste.
Brak wyników.
Podałeś błędny kod weryfikacyjny
Wewnętrzny błąd serwisu, kod E04. Prosimy o kontakt z obsługą techniczna.