Program do faktur online za darmo
Zaloguj
Utwórz konto
Aby przedłużyć ważność twojego konta należy dokonać płatności.
W przypadku problemów z płatnością, skontaktuj się z nami.

Opinie o programie afaktury.pl

Szanowni Państwo, na tej stronie postaramy się przybliżyć niektóre opinie i oceny naszego programu oraz naszej pracy odnośnie afaktury.pl

Afaktury.pl to nasz najnowszy program do faktur i dokumentów online, jest to już 3 wersja takiej aplikacji, gdyż w 2008 r. powstała pierwsza pod adresem afaktura.pl.
Kolejny serwis to faktura.egrupa.pl, a obecnie najnowsze oprogramowanie jest dostępne na tej właśnie stronie.

Aktualny program spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem
Bardzo zależy nam na Państwach opiniach o afaktury.pl zarówno pozytywnych jak i negatywnych (jak na razie tych drugich nie było - za co serdecznie dziekujemy)

Nasi obecni klienci zapewne potwierdzą szybkość wprowadzanych opcji, o ktore proszą, pomocy w rozwiązywaniu problemów oraz indywidualnego podejścia do każdej z firmy.
Zatem zapraszamy do dodawania komentarzy i opinii o tym serwisie oraz konstruktywnej krytyki, gdyż z każdego błędu wyciągamy odpowiednie wnioski.

Poniżej przedstawiamy Państwu indywidualne opinie, które uzyskaliśmy od niektórych firm korzystających z naszego programu:


Z programu afaktury korzystam od samego początku. Właściwie to przeszłam ze starego faktura.egrupa. I jestem zachwycona. Niedość, że całą historię wystawionych faktur mogłam sobie przenieść, to funkcjonalność afaktur jest tak duża i tak czytelna, że czego chcieć więcej. Podoba mi się również to, że wciąż są jakieś uaktualnienia, za które dodatkowo nie trzeba płacić. Raczej korzystam tylko z wystawiania faktur to i tak jestem pod wrażeniem programu.
Brygida
-----------------------------------------

Od kilku dni korzystam z usług, mógłbym pisać dużo, moim zdaniem niema sensu system jest tak prosty jak jazda autem na tylnym siedzeniu.
Robert
-----------------------------------------

Początkowo miałem obawy przed tym programem przez internet bo sie nasłuchałem o tych włamaniach do banków tyle, że strach było. Teraz gdy korzystam z waszego programu śmiac mi sie chce jak ktos mi mówi, że takie programy internetowe są złe i niebezpieczne. No ale musiałem sie przekonać. Dziękuję za te cztery lata, które ułatwiają mi pracę dzięki Waszemu programowi. Oczywiście wszystkim moim znajomym Was polecam. Tak trzymać!
Brukero
-----------------------------------------

Jestem księgową i szukałam programu, aby fakturować klientowi. Ważny dla mnie był wygląd wydruku faktury. Program afaktury.pl przerósł moje oczekiwania. Do wyboru jest kilka szablonów, można ustawić sobie dowolny kolor. Świetne ! O to właśnie mi chodziło.
Krystyna
-----------------------------------------

Szukałem programu do wystawiania faktur taki przez internet. Sporo tego ale jestem z tych starszych przedsiębiorców i byłem przyzwyczajony do pisana na papierze. Szukałem programu, który będę umiał obsługiwać sam i będę wiedziała co i gdzie mam zrobić. Wasz program jest naprawdę czytelny, wszystko widać, wiem gdzie mam co wpisać. Tak jak na druczku, no może lepiej bo mogę poprawić jak się pomylę.
Tadeusz - Tadex
-----------------------------------------

Z przyjemnością Wystawiam Państwu pozytywną opinię. Kontakt z Państwem to czysta przyjemność, rzadko się zdarza aby ktoś tak dbał o swojego klienta, no a to, że oddzwaniacie w przypadku zajętości fona to mnie totalnie zaskoczyło. Szybkość interwencji również pozytywnie mnie zaskoczyła no i nie sadziłem, że można tak szybko wprowadzić jakieś zmiany w programie, nasz informatyk na takie rzeczy potrzebuje tygodnia :P Jeszcze raz dziękuję za szybką i skuteczną pomoc
Adam
-----------------------------------------

Właśnie założyłem działalność gospodarczą i szukałem programu do wystawiania rachunków. Chciałem online bo jest to wygoda, zawsze pod ręką, z telefony, tableta można wystawić. Bardzo podoba mi się historia tego co wystawiłem i oferta handlowa. Zamiana oferty w rachunek jest rewelacyjna ! Mam tylko nadzieję, że moi klienci będą zadowoleni z moich rachuków i będą płacić ,hehe. Po wydrukowaniu też fajne wygląda.
Jacek
-----------------------------------------

Jestem bardzo zadowolony z tego programu. Do tej pory korzystaliśmy z zwykłych rachunków samokopiujacych, gdzie każda pomyłka wymagała napisania tego samego od początku, natomiast teraz jedno kliknięcie i wszyszko można naprawić. Korzystanie z tego programu bardzo nam ułatwia prowadzenie firmy i rozliczeń z kontrahentami. Nie będę wymieniał wszyskich funkcji i zalet, ale jest tego naprawde sporo :)
Konderski K.
-----------------------------------------

Program jest fajny, łatwo się w nim rozeznać ale brakuje kilku rzeczy, np. noty korygującej, dodawania faktur kosztowych. Obiecaliście dodac te opcje a wiem, że dotrzymujecie słowa.
Madziura
-----------------------------------------

Już wcześniej widziałem i założyłem tu konto ale nie wystawiałem wszystkich dokumentów bo nie wiedziałem jak. Jakoś nie mogłem się połapać i pisałem faktury ręcznie a tu sie okazuje, że można z automatu. Pani, która odebrała telefon w uprzejmy sposób wszystko mi wytłumaczyła, zwłaszcza jak wystawia i zapisuje się proformy a potem zmienia jednym przyciskiem w dowolny dokument. Miała tyle cierpliwości aby mi wyjaśniać, teraz w końcu wszystko wiem :) Polecam, zwłaszcza rozmowę z Panią z obsługi!
Andrzej Budny
-----------------------------------------

Dzień dobry. Jestem mile zaskoczona funkcjonalością tego programu i tym, że dodajecie wcąż tyle nowych funkcji za darmo. Wystawiam faktury walutowe i bardzo przydatny jest przelicznik walut. Szkoda tylko, że nie od początku to było bo trochę czasu musiałam zmarnować na szukanie kursu. Czekam na kolejne nowe funkcje.
Barbara SpeedTrans
-----------------------------------------

Używam Waszego programu przez ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony z postępów jakie dokonaliście w porównaniu do tego co było na początku. Aplikacja ma wszystko, czego potrzebuje w mojej firmie. Jedyna moja sugestia i potrzeba tyczy się magazynu produktów, jak ten moduł wdrożycie to będzie to najlepszy program dostępny na rynku.
A.N.
-----------------------------------------

Bardzo lubię korzystać z waszego programu i mam zamiar go używać już zawsze, czyli przez najbliższe 40 lat. Dlatego chcę, żebyście się rozwijali szybko i dobrze. Bo jak zrezygnujecie z prowadzenia afaktury to będę mieć duży problem.
Patrycja
-----------------------------------------

Szanowni Państwo,
Jestem Waszym klientem bardzo krótko i w bardzo małym zakresie, ale z całą mocą chcę Państwu podziękować za usługę, którą świadczycie.
Wasza strona może być wzorem funkcjonalności i prostoty działania, a możliwość działania przez takich małych przedsiębiorców jak ja bez opłat - bezcenne!
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję i życzę wielu sukcesów.
Z poważaniem
Piotr Wójcik
-----------------------------------------

Dzisiaj utworzyłem konto na Waszym portalu oraz wystawiłem dwie faktury.
Chciałem podziękować za udostępnienie tego systemu, jest naprawdę czytelny, przejrzysty i prosty w obsłudze.
Świetne narzędzie!

Pozdrawiam
Aleksander Brodowski
-----------------------------------------

Nie spodziewałem się aż tak szybkiej reakcji z Waszej strony, to świadczy tylko o Waszej rzetelności i zaangażowaniu w dążeniu do celu!!! Gdyby tu były gwiazdki to byście dostali 5/5.
Pozdrawiam
mm
-----------------------------------------

Bardzo rzadko mi się zdarzają takie maile, ale ponieważ rozpoczęliśmy wspólnie kolejny rok współpracy uznałem, że zasługujecie na szczerą opinię zadowolonego użytkownika.
Prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą człowiek zawsze ma mało czasu. Tym bardziej docenia się tych, którzy świadczą usługi pozwalające nam ten czas zaoszczędzić.
Wystawianie faktur i usługi dodatkowe jakie świadczycie można określić jednym słowem: REWELACJA !
Gdyby udało się Wam jeszcze w przyszłości wprowadzić funkcję "przyspiesz zapłatę za fakturę" to użytkownicy was ozłocą :-)
A tak poważnie - polecam was wszystkim bo warto!
Pozdrawiam
Jarek Deresiński
EDS SERWIS HANDLOWY

-----------------------------------------

Cześć. Dwa miesiące temu założyłam działalność i chciałam powiedzieć, że jesteście fantastyczni :-) Nareszcie umiem wystawiać sama faktury!
Dzięki
Natalia
-----------------------------------------

Chciałabym z czystym sumieniem polecić współpracę z systemem do wystawiania faktur afaktury.pl.
System jest bardzo intuicyjny, prosty w obsłudze, a zarazem zawiera wiele przydatnych funkcjonalności do obsługi kontrahentów.
Pozdrawiam,
Ewa Miłkowska
-----------------------------------------

Serwis aFaktury przede wszystkim cenię za prostotę obsługi, przy szeregu funkcjonalności, wśród których cykliczna faktura niezmiernie ułatwia życie. Rewelacyjna obsługa techniczna i otwarty, pełny życzliwości zespół, wróży dobrą przyszłość dla serwisu.
Pozdrawiam,
Marcin, Fundacja Zobaczyć
-----------------------------------------

Szanowni Państwo za posrednictwem niniejszego formularza chciałbym pogratulować za fantastyczny portal www.Afaktury.pl Od ponad roku korzystamy z Państwa programu do wystawiania faktur online.
Brawo za prostote tego programu z jednoczesną możliwością jego użytkowania poprzez stany magazynowe itd. Ogromna pomoc dla naszych już dwóch firm korzystających z tego programu .
Wystawianie faktur Proforma czy faktur VAT jest dziecinnie proste , praktycznie każdy może go szybko "ogarnąć" Można ustawić sobie wzór faktury z własnym logo , załadować podpis pod fakturą.
Świetna robota - brawo !!!
A już załadowanie danych kontrahenta poprzez podanie tylko nr NIP i jedno klikniecie - mistrzostwo świata. !!!!!

Dziękujemy w imieniu naszych firm i życzymy dalszych tak fantastycznych produktów.
Ryszard Łodzikowski
-----------------------------------------

Witam, korzystam z programu od około roku czasu, program jest rewelacyjny, spełnia moje wymagania. Jestem bardzo zadowolona z programu Afaktury. Wsparcie techniczne bez zarzutów - mega szybka pomoc jeśli jest jakiś problem albo pytanie
Polecam,
ZUH KABUD
-----------------------------------------

Chciałbym wyrazić naszą ogromną satysfakcję z usług wykonywanych przez firmę Afaktury.pl na przestrzeni roku współpracy.
Nasza firma jest bardzo zadowolona z faktu, że to właśnie oni tworzą i rozwijają nasz system sprzedażowy.
Usługi Afaktury są zapewniane w sposób profesjonalny, we wcześniej ustalonych ramach czasowych.
Dzięki temu, że oferowany jest nam cały wachlarz alternatywnych rozwiązań i propozycji do wyboru. Nasze projekty były i nadal są dopasowywane specjalnie do naszych potrzeb.
Pracownicy Afaktur są prawdziwymi profesjonalistami, a ich zaangażowanie i solidność wnoszą pozytywny wkład w nasze projekty.
Właściciel,
Łukasz Stachowski
-----------------------------------------

Witam serdecznie
Chciałabym bardzo pochwalić i podziękować Pani Justynie za tak profesjonalną i fachową obsługę. Bardzo szybko mi pomogła. Gratuluję bardzo dobrego pracownika.
Pozdrawiam
Agnieszka Schurowska
-----------------------------------------

Bardzo dobra i profesjonalna współpraca. Szybka i fachowa pomoc. Serdecznie polecam.
pozdrawiam
Iwona Szajda

-----------------------------------------

Program do tworzenia faktur jest bardzo przejrzysty i intuicyjny.
Mogę dzięki niemu bez żadnych kłopotów tworzyć jak również przeglądać faktury. Pomoc przez telefon jest zawsze udzielana profesjonalnie i fachowo.
Dziękuję Wam bardzo za to co już wymieniłem powyżej.
Na koniec chciałbym tylko zaznaczyć, że jestem bardzo zadowolony z Państwa usług.
Z wyrazami szacunku
Jacek Kosiński
-----------------------------------------


Za wszystkie nadesłane opinie dziękujemy
Zespół afaktury.pl

Chcesz wystawić nam opinię napisz do nas maila lub przez 'uwagi propozycje'
Proszę czekać...
Styczeń|Luty|Marzec|Kwiecień|Maj|Czerwiec|Lipiec|Sierpień|Wrzesień|Październik|Listopad|Grudzień
Pn|Wt|Śr|Cz|Pt|So|Nd
ZGŁOŚ UWAGI
Wewnętrzny błąd serwisu, kod E01. Prosimy o kontakt z obsługą techniczna.
W przypadku tego błędu najczęstrza przyczyna, to zerwanie połączenia z internetem - odśwież swoją aktualną stronę www.
W przypadku dalszych problemów skontaktuj się z nami.
Akcja została wykonana poprawnie.
Nie jesteś właścicielem tego elementu.
Błędne dane, nieprawidłowy nip lub numer konta
Brak uprawnień do wykonania akcji.
To pole nie może być puste.
Brak wyników.
Podałeś błędny kod weryfikacyjny
Wewnętrzny błąd serwisu, kod E04. Prosimy o kontakt z obsługą techniczna.