Styczeń|Luty|Marzec|Kwiecień|Maj|Czerwiec|Lipiec|Sierpień|Wrzesień|Październik|Listopad|Grudzień
Pn|Wt|Śr|Cz|Pt|So|Nd
ZGŁOŚ UWAGI
Proszę czekać...
Program do faktur online za darmo
Zaloguj
Utwórz konto
Aby przedłużyć ważność twojego konta należy dokonać płatności.
W przypadku problemów z płatnością, skontaktuj się z nami.
Afaktury.pl  >> Porady biznesowe  >> Firma

Kategoria Firma
Powrót do strony głównej porad

Program do faktur dla firm transportowych

Program do faktur dla firm transportowych

Firmy transportowe wystawiają bardzo wiele faktur, co wiąże się z dużymi nakładami czasu, którego brakuje w każdym prężnie prosperującym przedsiębiorstwie. Aby zapewnić jeszcze lepsze funkcjonowanie firmy, stosuje się nowoczesne programy do fakturowania.
Program do faktur dla firm transportowych ma szereg przydatnych funkcji ułatwiających przyspieszenie i zautomatyzowanie wszystkich potrzebnych czynności, ograniczenie ryzyka popełnienia błędów, usunięcie wielokrotnego wykonywania jednakowych czynności, wpisywania tych samych danych oraz informacji. 

Program ułatwia także kompletowanie, przesyłanie i archiwizację dokumentów biorących udział w księgowości firmy transportowej. Pamięć systemu funkcjonuje w chmurze, dlatego można przechowywać bardzo wiele danych. To oczywiście tylko przykładowe funkcje i możliwości, jakie zapewnia program afaktury.pl. 

Program do faktur dla firm transportowych – jakie powinien mieć cechy?

Program do faktur dla firm transportowych ułatwia rozliczenie transportu, przygotowanie faktur oraz rozliczenia z urzędem. Obsługa zleceń dotyczy transportu samochodowego, kolejowego, morskiego, lotniczego oraz multimedialnego. Program umożliwia także realizowanie spraw związanych ze zleceniami promowymi oraz kurierskimi. To doskonała rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa działającego w branży TSL zajmującego się przewożeniem sporych ilości ładunków do kontrahentów rozrzuconych nie tylko po całej Polsce, ale również i świecie. Program afaktury.pl umożliwia nie tylko przygotowanie najważniejszych dokumentów i inne podstawowe zadania, ale dodatkowo umożliwia optymalizację działań firmy poprzez uzyskanie raportów i statystyk. 

Wybór programu posiadającego doświadczenie w branży jest tak samo ważny, jak zadowolenie klientów. Dodatkowe moduły zapewniają jeszcze więcej funkcji umożliwiających rozwijanie firmy transportowej, ułatwiające rozrachunki z kontrahentami i jednocześnie zapewniające ład i porządek w księgowości. 

Wybierając program do fakturowania, należy zwrócić uwagę, czy wielkość przedsiębiorstwa ma znaczenie i czy opcje są dostępne zarówno dla firm mających parę samochodów, jak i potężnych przedsiębiorstw działających na terenie naszego kraju oraz obszarze międzynarodowym. 

Program do faktur dla firm transportowych umożliwia wprowadzanie zleceń transportowych z dowolnego miejsca. Przedsiębiorca może uzupełniać informacje z samochodu, z domu, z biura zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Z poziomu programu można wystawić zlecenia transportowe, listy przewodowe CMR i wiele niezbędnych dokumentów. Bardzo przydatną funkcją jest tworzenie cenników i etykiet, a następnie przedstawienie ich klientom w formie oferty. 

Jedną z najbardziej oczywistych funkcji jest możliwość wystawiania faktur i egzekwowania płatności. Jeśli zbliża się termin płatności za fakturę albo kontrahent zalega z zapłatą – z poziomu programu można wysłać przypomnienie. 

Czas to pieniądz, dlatego program do faktur dla firm transportowych powinien umożliwiać gromadzenie w jednym miejscu wszystkich informacji na temat kontrahentów. Mowa o danych firmy, które muszą znaleźć się na wystawianych dokumentach, numerach telefonów oraz numerach kont bankowych i innych. Bardzo przydatna jest także baza danych o oferowanych towarach i usługach. Takie czynności zdecydowanie skracają cały proces przygotowywania dokumentacji. Zamiast wielokrotnego wpisywania tych samych danych wystarczy kilka kliknięć myszką i gotowe. 

Czas biegnie niesamowicie szybko, dlatego bardzo łatwo jest ominąć ważny termin (przegląd czy zapłata ubezpieczenia), stąd przydatna jest opcja zapisywania nadchodzących wydarzeń czy obowiązków w terminarzu w programie. 

Bardzo ciekawą funkcją jest używanie programu z kilku stanowisk w tym samym czasie. Elastyczne rozwiązanie jest dedykowane przede wszystkim potężnym firmom, które zatrudniają wielu pracowników.
Dodatkowe moduły i zaawansowane opcje sprawiają, że w jednym miejscu można znaleźć wszystko, czego potrzebuje przedsiębiorca zajmujący się transportem i to bez konieczności dodatkowych kosztów. 

Program do faktur dla firm transportowych i nie tylko

Program do fakturowania afaktury.pl gwarantuje oszczędność czasu oraz moduły potrzebne do prowadzenia księgowości, wystawiania dokumentów w różnych językach oraz ułatwiania kontaktu z urzędami i kontrahentami. Dzięki programowi nie trzeba szukać pracowników odpowiadających za wystawianie potrzebnych dokumentów, wszystkie potrzebne narzędzia pozostają w jednym miejscu. Najlepsze, że do bardzo zaawansowanych zadań w firmie transportowej wystarczy już tylko firmowy komputer. 

Program do fakturowania wiąże się z uzyskaniem bardzo dobrego poziomu obsługi Klienta. Na uwagę zasługuje rzetelny serwis oraz bezustanny kontakt – personel odpowie na wszystkie pytania, wyjaśni ewentualne problemy, czy umówi szczegóły postępowania w danej sytuacji. W tym celu stosuje się różnorodne moduły, a wśród nich moduł przeznaczony do wyznaczania tras pojazdów oraz ich kontroli, moduł umożliwiający awizowanie pojazdów – mowa o harmonogramie zleceń, załadunków i rozładunków występujących w formie harmonogramu. 

Moduł do sprawdzania postępów w realizacji zleceń transportowych oraz zapisywania ważnych terminów. Przydatny jest także moduł do ewidencjonowania i rozliczania kart paliwowych, elektronicznego obiegu dokumentów czy jakże potrzebnego CRM. 

Nie każda firma transportowa potrzebuje wszystkich modułów, dlatego można je dodawać stopniowo, gdyż przydają się szczególnie w trakcie bezustannego rozwoju, wprowadzania kolejnych urządzeń i powiększania oferty. Program do faktur dla firm transportowych afaktury.pl to doskonały sposób na kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem zajmującym się transportem. Co ważne, łączy się również z zewnętrznymi systemami – to zdecydowane ułatwienie dla przedsiębiorcy oraz pracowników, gdyż wszystkie czynności niezbędne do prowadzenia firmy można wykonać z poziomu programu. 

 

 

 

Wewnętrzny błąd serwisu, kod E01. Prosimy o kontakt z obsługą techniczna.
W przypadku tego błędu najczęstrza przyczyna, to zerwanie połączenia z internetem - odśwież swoją aktualną stronę www.
W przypadku dalszych problemów skontaktuj się z nami.
Akcja została wykonana poprawnie.
Nie jesteś właścicielem tego elementu.
Wewnętrzny błąd serwisu, kod E02. Prosimy o kontakt z obsługą techniczna.
Brak uprawnień do wykonania akcji.
To pole nie może być puste.
Brak wyników.
Podałeś błędny kod weryfikacyjny
Wewnętrzny błąd serwisu, kod E04. Prosimy o kontakt z obsługą techniczna.